IzzCOM Serwis komputerowy Warszawa Wesoła - Budowa stron internetowych - IZZCOM | IT Outsorcing | Kompleksowa obsługa informatyczna firm | Warszawa

IZZCOM Outsourcing IT
informatyczna obsługa firm
Skuteczne, dedykowane rozwiązania informatyczne!
Przejdź do treści

IzzCOM Serwis komputerowy Warszawa Wesoła - Budowa stron internetowych

BUDOWA STRON INTERNETOWYCH

Strona internetowa to jedno z najważniejszych narzędzi, które pozwala zdobyć potencjalnego Klienta! Kształtowanie wizerunku firmy w Internecie, poprzez stronę internetową daje najlepsze rezultaty marketingowe.

Trudno dziś wyobrazić sobie firmę nieposiadającą własnego serwisu www chcącego nawiązać wyrównaną walkę z konkurencją. Należy jednak pamiętać, że spodziewane korzyści przyniesie tylko profesjonalnie przygotowana strona. Strona przejżysta, czytelna, niosąca dla potencjalnego klienta jasne treści.

Dobrze zbudowany serwis firmowy www to nie tylko wizytówka firmy z nr telefonu i adresem, to także skuteczne narzędzie marketingowe pozwalające zainteresować ofertą firmy nowych klientów. Strona WWW to także miejsce, w którym Twoi klienci znajdą najnowsze informacje o produktach, upustach, nowych dostawach, typach produktów. Twoi klienci nie muszą dzwonić już do firmy w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Wystarczy, że najczęściej zadawane pytania opiszesz na stronie WWW. Umieszczenie na stronie cenników na pewno spotka się z aprobatą Twoich klientów. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą klienta: rejestracja domen, konfiguracja kont WWW i e-mail,  pozycjonowanie stron internetowych,  reklama w internecie,  linki sponsorowane,  kampanie reklamowe www etc.

Budowa stron internetowych www
Aby przystąpić do zamówienia strony www, przygotuj informacje dotyczące firmy oraz cele jakie ma spełniać Twoja strona. Jeśli nie wiesz jak powinna być zbudowana i jakie umieścic na niej informacje, pozostaw to nam.

Przygotujemy plan Twojej strony www, dobierzemy odpowiednią domenę oraz miejsce na serwerze, na stronę www i konta e-mail. W zależności od złożonosci strony oraz czasu potrzebnego na wykonanie strony ceny wahają sie od 599 zł* do ok 2 000 zł* i <

Wykorzystaj Internet do przedstawienia się z dobrej strony
W Internecie można zbudować taki obraz, jaki chcielibyśmy mieć! Nasze działania zależą od nas samych. Indywidualnie wybieramy miejsca w których się wypowiadamy, społeczności, w których uczestniczymy, i sami budujemy swoją sieć kontaktów. 

Możemy pomóc Państwu odnaleźć się w sieci, okreslić tożsamość, zadziałać aby Wasz biznes postrzegany został tak jak Wy sobie tego życzycie - tak to jest możliwe! Będzieci mogli wykozystać Internet do prezentacji swoich dokonań, informowania o ważnych wydarzeniach z życia firmy i stworzenia swojej wizytówki, która będzie swoistym narzędziem w cyberprzestrzeni.
Projektowanie i budowa stron internetowych www

Aktualizacja stron internetowych www
Nieaktualizowana strona www bardzo źle świadczy o firmie i jest niezwykle irytująca dla potencjalnych klientów. Musimy zdawać sobie sprawę, że strona wręcz musi żyć - rozwijać się oraz ukazywać rozwój firmy, bowiem jest ona WIZYTÓWKĄ Państwa działalności. Nieaktualizowana strona www dobrze prosperującej firmy wygląda jak witryna firmy która zbankrutowała. Jeśli chcesz aktualizować swoją stronę www możesz zlecić to nam

* - podane ceny są cenami netto (nie zawierają podatku VAT)

Wróć do spisu treści